طریقه نصب کلاچ طبی پیکان
طریقه-نصب-نرم-کننده-کلاچ-پیکان_www.psnmco.com_.png

طریقه نصب کلاچ طبی پیکان

پیکان دارای یکی از قدیمی ترین تکنولوژی ها در بخش کلاچ می باشد به همین دلیل اگر قصد دارید در حین رانندگی با پیکان، دچار کمر درد، زانو درد و پا درد نشوید پیشنهاد می کنیم از کیت نرم کننده کلاچ پیکان استفاده کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای خرید کیت نرم کننده کلاچ پیکان می توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید و بعد از خرید در همین محتوا طریقه نصب نرم کننده کلاچ پیکان را آموزش ببینید، البته اگر قصد دارید این کار را به یک مکانیک بسپارید ما نمایندگی های زیادی را داریم که در مناطق مختلف کشور قرار دارند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه، پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نرم کننده کلاچ پیکان

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ پیکان

برای اینکه بتوانید نرم کننده پیکان را بر روی ماشین خود نصب کنید پیشنهاد می کنیم تمام مراحل را یک به یک انجام دهید.

طریقه نصب کیت نرم کننده یا سیم کلاچ پیکان سواری

الف : روش بازکردن سیم کلاچ معمولی پیکان سواری

نکته: بهتر است قبل از هر کاری باتری را ابتدا باز کنید.

1. ابتدا خار کوچکی که بوش سیم کلاچ را به پدال متصل کرده دربیاورید.

2. به وسیله آچار 19 از داخل موتور پیچ های ریگلاژ سیم کلاچ را باز می کنید.

3. حالا با دو عدد آچار 17 زیر خودرو انتهای سیم کلاچ پیچ و مهره اهرم گیربکس را باز می کنید، سیم کلاچ و اهرم چدنی را بیرون می آورید.

ب : روش نصب سیم کلاچ طبی نوین مبتکران برای خودروی پیکان سواری

1. ابتدا سیم متصل به کیت نرم کننده کلاچ مبتکران را از سمت محفظه موتور به داخل هدایت می کنید و سپس از داخل اتاق قطعه U شکل سرسیم را روی پدال جا زده و خار نگهدارنده را به داخل سوراخ مخصوص هدایت کنید .

2. انتهای کابل را از داخل نگهدارنده کابل عبور دهید (دستک مخصوص).

3. اهرم چدنی نرم کننده کلاچ را دقیقا در محل قبلی اهرم فابریکی نصب می کنید (دقت نمایید که نباید پیچ اهرم را زیاد سفت کنید و حتما باید لق بزند) و قلاب انتهای سیم نرم کننده کلاچ را داخل اهرم کلاچ می گذارید و بعد عمل ریگلاژ را انجام می دهید.

توجه داشته باشید کیت کلاچ به حالت عمودی و حرف R به سمت پایین باشد.

دقت نمایید پس از نصب و جاخوردن دنده ها در حالت روشن اتومبیل را خاموش کنید و سپس حداقل 50 مرتبه عمل کلاچ گیری را انجام دهید تا قطعات کیت با خودروی شما مچ بشود و سپس در صورت نیاز دوباره ریگلاژ نمایید.

 

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ پیکان

در دست اقدام …

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی پیکان

در این قسمت قصد داریم یک لیست از نمایندگان معتبر جهت نصب نرم کننده کلاچ پیکان به شما در اختیار شما قرار دهیم تا اگر تصمیم گرفتید این کار را به یک متخصص بسپارید زمان خود را صرف پیدا کردن یک نمایندگی معتبر نکنید به همین دلیل برای دسترسی به نمایندگی های مختلف تنها کافی است بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کلام آخر

مطمئنا این روزها هیچ کس فکر نمی‌کند که هنوز هم قطعاتی برای پیکان تولید شود، این ماشین از رده خارج شده است اما برای اینکه بتوانید مشکل کلاچ پیکان را برطرف کنید بهترین انتخاب برای شما خرید نرم کننده کلاچ است که در این محتوا هم لینک برای خرید آن قرار داده شده است و هم با استفاده از آموزش های ویدیویی و متنی، طریقه نصب نرم کننده کلاچ پیکان می توانید این کیت را بر روی خودرو خود نصب کنید اما در انتها اگر متوجه شده که خودتان نمی توانید این کیت را بر روی خودرو خود نصب کنید تنها کافی است از طریق لیست نمایندگی این کار را به یکی از متخصصان حرفه ای که در لیست قرار دارد بسپارید.

نظر خود را بنویسید