درباره ما

شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران با توجه به گسترش و تنوع بالا در عرصه تولید خودروی داخلی و نیاز روز افزون به استفاده از قطعات مکمل همچون کیت نرم کننده کلاچ جهت بهبود عملکرد خودرو و سلامت شما هموطنان گرامی، مهندسین شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران به طراحی و ساخت…
شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران

شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران

با توجه به گسترش و تنوع بالا در عرصه تولید خودروی داخلی و نیاز روز افزون به استفاده از قطعات مکمل همچون کیت نرم کننده کلاچ جهت بهبود عملکرد خودرو و سلامت شما هموطنان گرامی، مهندسین شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران به طراحی و ساخت این محصول ارزشمند پرداخته وبا استفاده از تکنولوژی روز و استفاده از بهترین مواد اولیه تولید خود را آغاز نموده, و با بهره مندی از تائید و نظر ارزشمند مهندسین خبره پارک علمی و فناوری و دیگر مهندسین عالی رتبه در زمینه تولیدات و متعلقات خودرو، این محصول ارزشمند را به عموم مصرف کنندگان گرامی عرضه نمایند.

ویژگی های کیت نرم کننده کلاچ مبتکران

از مهمترین ویژگی های این اختراع کارآمد می توان به نرم کنندگی بسیار بالای کلاچ های سفت و طاقت فرسا با رعایت اصول استاندارد و حفظ کامل فابریک خودرو کاهش چشمگیر مصرف سوخت، نصب سریع و راحت، قیمت و هزینه بسیار پایین کیت های نرم کننده کلاچ مبتکران اشاره نمود. کیت نرم کننده کلاچ مبتکران جایگزین سیم کلاچ قبلی خودرو می باشد و هیچگونه تغییر در فابریک خودرو ها بوجود نمی آورد. که از ویژگی های چشمگیر و حائز اهمیت در نظر بزرگان صنعت خودروسازی است.

شروع فعالیت

این محصول از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۵ مراحل طراحی و قالب سازی را گذرانده و سعی شده از بهترین مواد موجود استفاده گردد، تا بیشترین کارایی را داشته باشد. شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران مفتخر به ساخت بیش از ۲۰ مدل کیت نرم کننده کلاچ برای خودرو های ایرانی و خارجی می باشد.

اصالت کالا

این محصول در اداره ثبت مالکیت معنوی ایران به عنوان اختراع به شماره ۳۵۸۰۷۲ ثبت گردیده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. کیت نرم کننده کلاچ مبتکران با نام تجاری كلاچ طبی نوین مبتكران دارای ثبت PATENT جهانی می باشد.

به دنبال نرم کننده کلاچ خودرو هستید؟

همین حالا با شماره 05137663408 تماس بگیرید.