طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 405
طریقه-نصب-نرم-کننده-کلاچ-پژو-405_www.psnmco.com_.png

طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 405

برای اینکه به بیماری های ناشی از فشار سیم کلاچ معمولی دچار نشوید، بهتر است از کلاچ طبی و یا همان کیت نرم کننده کلاچ استفاده کنید. در این محتوا قصد داریم اطلاعات دقیقی در مورد طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو ۴۰۵ در اختیار شما قرار دهیم. برای خرید نرم کننده کلاچ پژو ۴۰۵ (کلاچ طبی) بر روی دکمه زیر کلیک کنید و برای نصب آن در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

نرم کننده کلاچ مبتکران پژو-405

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 405

برای اینکه بتوانید نرم کننده پژو 405 را بر روی ماشین خود نصب کنید پیشنهاد می کنیم تمام مراحل را یک به یک انجام دهید.

طریقه نصب کیت نرم کننده یا سیم کلاچ پژو 405 (مدل 96 به پایین)

الف: روش بازکردن سیم کلاچ معمولی خودرو پژو 405 (مدل 96 به پایین)

نکته: بهتر است قبل از هر کاری باتری را ابتدا باز کنید.

1. ابتدا از پشت پدال کلاچ خودرو با کمک یک دو سوی بلند، فشنگی سر سیم را از داخل خارپشت پدال کلاچ، خارج می کنید، دقت کنید که به هیچ عنوان به خار اتومات پشت پدال صدمه وارد نشود.

(در صورتی که سیم کلاچ فابریک خودروی شما ریگلاژ اتومات (خودسفت شونده) ابتدا سر سیم متصل به اهرم گیربکس را به سمت جلو بکشید تا از حالت ریگلاژ خارج شود و سپس آن را در بیاورید).

2. به وسیله آچار 10 و 13 از داخل موتور پیچ های ریگلاژ سیم کلاچ را باز می کنید و بعد از آن سیم را از اهرم گیربکس آزاد و خار نگهدارنده کابل کلاچ روی گیربکس را در می آورید و سیم کلاچ را بیرون می آورید.

ب: روش نصب سیم کلاچ طبی مبتکران روی خودرو پژو 405 (مدل 96 به پایین)

1. ابتدا سیم متصل به کیت نرم کننده کلاچ مبتکران را از سمت محفظه موتور به داخل هدایت می کنید و سپس از داخل اتاق و با استفاده از دو سو سر فشنگی را داخل خارپشت پدال کلاچ جا می زنید.

2. از داخل موتور خار نگهدارنده سیم کلاچ را بر روی گیربکس به صورت کشویی (به سمت جلو) جا می زنید و انتهای سیم کلاچ را بر روی اهرم گیربکس نصب نموده، و بعد عمل ریگلاژ را انجام می دهید.

توجه داشته باشید؛ کیت کلاچ به حالت عمودی و حرف R به سمت پایین باشد.

دقت نمایید پس از نصب و جا خوردن دنده ها در حالت روشن، اتومبیل را خاموش کنید و سپس حداقل 50 مرتبه عمل کلاچ گیری را انجام دهید تا قطعات کیت با خودروی شما مچ بشود و سپس در صورت نیاز دوباره ریگلاژ نمایید.

 

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ پژو 405

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی پژو 405

توجه داشته باشید نمایندگی های مختلفی وجود دارند که شما می توانید برای نصب نرم کننده کلاچ پژو ۴۰۵ به آنجا مراجعه کنید به همین دلیل با کلیک بر روی لینک نمایندگی جهت نصب نرم کننده کلاچ به راحتی می توانید به نمایندگی های معتبر دسترسی داشته باشید.

کلام آخر

قبل از مطالعه این محتوا اطلاعاتی نسبت به نرم کننده کلاچ پژو ۴۰۵ در اختیار نداشته اید اما در این محتوا طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو ۴۰۵ به صورت متنی و ویدئویی در اختیار شما قرار گرفت و در حال حاضر شما می توانید به ساده ترین روش ممکن آن را بر روی خودرو خود نصب کنید. قابل ذکر است باید به تمام نکات ریز موجود در این محتوا که به آنها اشاره شده است توجه ویژه داشته باشید، از سوی دیگر بهتر است به این نکته اشاره کنیم که نصب نرم کننده کلاچ به هیچ وجه به ماشین شما آسیب نمی رساند بلکه باعث نرم تر شدن ماشین و راحت‌تر جا خوردن دنده خودرو شما می گردد.

نظرات (4)

رضا

من کلاچ طبی مبتکران روی پزو ۴۰۵ نصب کردم خیلی کلاچ نرم شده فقط نمیدونم چرا پدال کلاچ خیلی بالا اومده و از پدال ترمز دو سه سانتی بالاتره راهکاری برای رفع این مشکل وجود داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاسگذارم

  کارشناس فروش 1

  سلام دوست عزیز؛
  دو یا سه روز که از کلاچ نرم کننده طبی استفاده کردید به تعمیرگاه مراجعه و دوباره سیم کلاچ رو رگلاژ کنید و اگه جای داشت یه مقدار پایین تر بیارید.

هادی

باسلام من کلاچ طبی مبتکران را خودم نصبش کردم خیلی هم راحت و آسان بود با دو انگشت کلاچ میره پایین از سازه این کلاچ کمال تشکر را دارم

  مدیریت سایت

  سلام
  متشکریم که نظرتون رو ثبت کردید…
  هدف ما رضایت شماست ..

نظر خود را بنویسید