طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 206

اگر به دنبال قطعه ای هستید که سفتی کلاچ خودرو ۲۰۶ را به صورت کامل از بین ببرد بهتر است به دنبال خرید نرم کننده کلاچ  مخصوص خودرو ۲۰۶ باشید، این نکته را در نظر داشته باشید که برای خرید آن می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید اما…
آموزش نصب نرم کننده کلاچ, وبلاگ

اگر به دنبال قطعه ای هستید که سفتی کلاچ خودرو ۲۰۶ را به صورت کامل از بین ببرد بهتر است به دنبال خرید نرم کننده کلاچ  مخصوص خودرو ۲۰۶ باشید، این نکته را در نظر داشته باشید که برای خرید آن می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید اما بعد از خرید باید به فکر نصب آن هم باشید. به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم طریقه نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ را به صورت متن و ویدئو در اختیار شما قرار دهیم اما اگر قصد دارید برای نصب کیت نرم کننده کلاچ از یک متخصص استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید زیرا در پایان، یک لیست از بهترین نمایندگی ها جهت نصب نرم کننده کلاچ در اختیار شما قرار می دهیم.

 

طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 206

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶

برای اینکه بتوانید نرم کننده کلاچ را بر روی ماشین ۲۰۶ نصب کنید در ابتدا باید باتری را قطع نمایید و در مرحله بعد در داخل موتور با استفاده از آچارهای ۱۰ و ۱۳  به باز کردن پیچ های رگلاژ سیم‌ کلاچ بپردازید. این نکته را در نظر داشته باشید که در ادامه باید برای آزاد کردن سیم از اهرم گیربکس اقدام کنید و خار نگهدارنده کابل کلاچ که بر روی گیربکس قرار دارد را هم درآورید، در این صورت شما می‌توانید سیم‌کلاچ خارج کنید. در ادامه باید سیم کلاچ را از پشت پدال خارج کنید برای این کار باید پدال را به سمت پایین فشار دهید و سیم کلاچ را که در زیر پدال قرار دارد با دم باریک نگه دارید در مرحله بعد باید پدال را به سمت بالا آورده و سیم کلاچ را از پشت پدال به صورت کشویی خارج کنید.

در این قسمت از طریقه نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ باید کیت نرم کننده را بر روی خودرو نصب کنید که برای این کار باید سر فشنگی سیم را از قسمت موتور به داخل کابین وارد کنید و بعد از وارد کردن سر فشنگی آن را با استفاده از یک پیچ گوشتی دو سو در داخل خارپشت جا بزنید، در ادامه کار باید سیم کلاچ بر روی گیربکس جا بخورد و این کار به صورت کشویی انجام می شود، این نکته را در نظر داشته باشید که انتهای سیم کلاچ باید دقیقاً بر روی اهرم گیربکس نصب شود.

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ 206

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی 206

اگر بعد از مطالعه طریقه نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ به این نتیجه رسید که بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک معرفی نمایندگی جهت نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ کلیک کنید تا بتوانید لیست دسترسی پیدا کنید.

کلام آخر

در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد طریقه نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ در اختیار شما قرار داده شده است و شما می توانید با مشاهده ویدئو و مطالعه متن به راحتی نرم کننده کلاچ ۲۰۶ را بر روی خودرو خود نصب کنید اما در هر شرایطی پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز از نمایندگی های مختلفی که در لیست قرار داده شده استفاده کنید.

به دنبال نرم کننده کلاچ خودرو هستید؟

همین حالا با شماره 05137663408 تماس بگیرید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست