طریقه نصب کلاچ طبی پژو 206
طریقه-نصب-نرم-کننده-کلاچ-پژو-206_www.psnmco.com_.png

طریقه نصب کلاچ طبی پژو 206

اگر به دنبال قطعه ای هستید که سفتی کلاچ خودرو 206 را به صورت کامل از بین ببرد، بهتر است به دنبال خرید نرم کننده کلاچ مخصوص خودرو 206 باشید.  به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم طریقه نصب نرم کننده کلاچ 206 را به صورت متن و ویدئو در اختیار شما قرار دهیم. اما اگر قصد دارید برای نصب کیت نرم کننده کلاچ از یک متخصص استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید؛ زیرا در پایان، یک لیست از بهترین نمایندگی ها جهت نصب نرم کننده کلاچ در اختیار شما قرار می دهیم.

 

طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 206

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ پژو 206

برای اینکه بتوانید نرم کننده پژو 206 را بر روی ماشین خود نصب کنید پیشنهاد می کنیم تمام مراحل را یک به یک انجام دهید.

این آموزش برای سیم کلاچ پژو 206 تیپ 2 (مدل 96 به پایین)، سیم کلاچ پژو 206 تیپ 3 (مدل 96 به پایین)، سیم کلاچ پژو 206 اس دی SD (مدل 96 به پایین) و سیم کلاچ پژو 206 تیپ 5 (مدل 96 به پایین) می باشد.

طریقه نصب کیت نرم کننده یا سیم کلاچ پژو 206

الف : روش بازکردن سیم کلاچ معمولی 206

نکته: بهتر است قبل از هر کاری باتری را ابتدا باز کنید.

1. (در صورتی که سیم کلاچ فابریک خودروی شما ریگلاژ اتومات (خودسفت شونده) ابتدا سر سیم متصل به اهرم گیربکس را به سمت جلو بکشید تا از حالت ریگلاژ خارج شود و سپس آن را در بیاورید).

2. به وسیله آچار 10 و 13 از داخل موتور پیچ های ریگلاژ سیم کلاچ را باز می کنید و بعد از آن سیم را از اهرم گیربکس آزاد و خار نگهدارنده کابل کلاچ روی گیربکس را در می آورید و سیم کلاچ را بیرون می آورید.

3. برای در آوردن سیم کلاچ از پشت پدال ابتدا، پدال کلاچ را به پایین فشار دهید و سیم کلاچ زیر پدال را با یک دم باریک بگیرید و حالا پدال را به طرف بالا بیاورید و سیم کلاچ به صورت کشویی از پشت پدال خارج می شود (دقت داشته باشید اگر سیم کلاچ داخل کشویی قفل شده بود بوسیله نوک یک دو سوی ریز آن را در بیاورید).

ب : روش نصب سیم کلاچ طبی مبتکران روی خودرو 206

1. ابتدا سیم کلاچ متصل به نرم کننده کلاچ مبتکران را از سمت محفظه موتور به داخل اتاق هدایت می کنید و سپس سر سربی سیم را داخل کشویی پشت پدال قرار دهید و پدال کلاچ را به پایین فشار دهید تا جا بخورد.

2. مهره سیم کلاچ را ببندید و ریگلاژ کنید.

توجه داشته باشید؛ کیت کلاچ به حالت عمودی و حرف R به سمت پایین باشد.

دقت نمایید پس از نصب و جا خوردن دنده ها در حالت روشن، اتومبیل را خاموش کنید و سپس حداقل 50 مرتبه عمل کلاچ گیری را انجام دهید تا قطعات کیت با خودروی شما مچ بشود و سپس در صورت نیاز دوباره ریگلاژ نمایید.

 

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ پژو 206

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی 206

اگر بعد از مطالعه طریقه نصب نرم کننده کلاچ 206 به این نتیجه رسید که بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک معرفی نمایندگی جهت نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ کلیک کنید تا بتوانید لیست دسترسی پیدا کنید.

کلام آخر

در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد طریقه نصب نرم کننده کلاچ ۲۰۶ در اختیار شما قرار داده شده است و شما می توانید با مشاهده ویدئو و مطالعه متن به راحتی نرم کننده کلاچ ۲۰۶ را بر روی خودرو خود نصب کنید اما در هر شرایطی پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز از نمایندگی های مختلفی که در لیست قرار داده شده استفاده کنید.