طریقه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا 2000

طریقه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا به صورت متنی و ویدئویی و آموزش نصب به ساده ترین روش ممکن بر روی خودرو

آموزش نصب نرم کننده کلاچ
3 دیدگاه
نرم-کننده-کلاچ-زانتیا-مبتکران

نرم کننده کلاچ یکی از قطعات پرکاربرد می باشد که نصب آن هیچ آسیبی به فابریک خودرو نمی رساند و باعث افزایش عمر سایر قطعات هم می گردد، در نتیجه اگر هنوز برای خرید نرم کننده کلاچ زانتیا اقدام نکرده اید می توانید از طریق دکمه زیر آن را تهیه کنید. در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که در این محتوا طریقه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا به صورت متنی (و ویدیویی به زودی) آموزش داده می شود. پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

طریقه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا

برای اینکه بتوانید نرم کننده زانتیا را بر روی ماشین خود نصب کنید پیشنهاد می کنیم تمام مراحل را یک به یک انجام دهید.

این آموزش برای سیم کلاچ زانتیا 2000 می باشد.

طریقه نصب کیت نرم کننده یا سیم کلاچ زانتیا 2000

الف : روش باز کردن سیم کلاچ معمولی خودرو زانتیا

نکته: بهتر است قبل از هر کاری باتری را ابتدا باز کنید.

1 .ابتدا بهتر است قبل از هرکاری هواکش و پیچ های محفظه روغن هیدرولیک را بازکنید ، دقت نمایید که به هیچ عنوان به شیلنگ ها و لوله های اتصال هیدرولیک صدمه وارد نشود و به آرامی آن را از جای خود حرکت دهید که محل عبور سیم کلاچ در دسترس قرار گیرد . ابتدا خار فنری نگهدارنده سیم کلاچ که روی پدال نصب است را به داخل فشار دهید تا سر سیم کلاچ آزاد شود .

2 . به وسیله آچار 10 و 13 از داخل موتور پیچ های ریگلاژ سیم کلاچ را باز می کنید و بعد از آن سیم را از اهرم گیربکس آزاد و خار نگهدارنده کابل کلاچ روی گیربکس را  در می آورید و سیم کلاچ را بیرون  می آورید .

ب : روش نصب سیم کلاچ طبی مبتکران روی خودرو زانتیا

1 .  ابتدا سیم متصل به کیت نرم کننده کلاچ مبتکران را از سمت محفظه موتور به داخل هدایت می کنید و سپس از داخل اتاق و با استفاده از دو سو سر فشنگی را داخل خارپشت پدال کلاچ جا میزنید .

2 . از داخل موتور خار نگهدارنده سیم کلاچ را بر روی گیربکس به صورت کشویی ( به سمت جلو) جا میزنید و انتهای سیم کلاچ را بر روی اهرم گیربکس نصب نموده ، و بعد عمل ریگلاژ را انجام می دهید .

توجه داشته باشید کیت کلاچ به حالت عمودی و حرف  R به سمت پایین باشد .

دقت نمایید پس از نصب و جاخوردن دنده ها در حالت روشن اتومبیل را خاموش کنید و سپس حداقل 50 مرتبه عمل کلاچ گیری را انجام دهید تا قطعات کیت با خودروی شما مچ بشود و سپس در صورت نیاز دوباره ریگلاژ نمایید .

 

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا

در دست تهیه …

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی زانتیا

در قسمت بالا آموزش نصب نرم کننده کلاچ زانتیا به صورت گام به گام ارائه شده اما اگر احساس می کنید انجام این کار برای شما سخت است پیشنهاد می کنیم که به یکی از گزینه‌های موجود در لیست نمایندگی جهت نصب نرم کننده کلاچ مراجعه کنید.

.

کلام آخر

در این مقاله طریقه نصب نرم کننده کلاچ زانتیا به صورت متنی و ویدیویی به شما آموزش داده شده است حتی یک لیست از بهترین نمایندگی هایی که نصب نرم کننده کلاچ را انجام می‌دهند هم در اختیار شما قرار داده شده است در نتیجه شما می توانید با خرید یک نرم کننده کلاچ زانتیا که در همین محتوا لینک خرید آن قرار داده شده است یک نرم کننده کلاچ بر روی خودرو خود نصب کنید.

به دنبال نرم کننده کلاچ خودرو هستید؟

همین حالا با شماره 05137663408 تماس بگیرید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

3 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز دهید
این مطلب را به اشتراک بگذارید