طریقه نصب نرم کننده کلاچ روا

همانطور که از نام نرم کننده کلاچ مشخص است این قطعه می تواند کلاچ ماشین شما را به شدت نرم کند، به همین دلیل هم قصد داریم در این محتوا اطلاعات کاملی نسبت به طریقه نصب نرم کننده کلاچ روا در اختیار شما قرار دهیم تا بدانید که با نصب…
آموزش نصب نرم کننده کلاچ, وبلاگ
نرم-کننده-کلاچ-روآ-مبتکران

همانطور که از نام نرم کننده کلاچ مشخص است این قطعه می تواند کلاچ ماشین شما را به شدت نرم کند، به همین دلیل هم قصد داریم در این محتوا اطلاعات کاملی نسبت به طریقه نصب نرم کننده کلاچ روا در اختیار شما قرار دهیم تا بدانید که با نصب کیت نرم کننده کلاچ بر روی خودرو روا نیاز نیست برای تعویض دنده یا نگه داشتن خودرو، کلاچ ماشین را تا انتها فشار دهید. در واقع شما با فشار دادن یک و نیم سانت می توانید هم دنده را تعویض کرده و هم ماشین را نگه دارید. در انتها بهتر است ذکر کنیم که در قسمت زیر دکمه ای قرار دارد که می توانید از طریق آن برای خرید نرم کننده کلاچ اقدام کنید.

طریقه نصب نرم کننده کلاچ روا

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ روا

بهتر است ذکر کنیم که پشت پدال کلاچ خودرو یک سیم وجود دارد که باید فشنگی سر سیم را از خارپشت پدال خارج کنید، در مرحله بعد باید با استفاده از آچار ۱۹ پیچ های رگلاژ سیم کلاچ که در داخل موتور قرار دارند را باز نمایید. در ادامه کار باید سیم کلاچ را بیرون بیاورید اما برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید باید پیچ و مهره اهرم گیربکس باز شود در غیر این صورت امکان بیرون آوردن سیم کلاچ وجود ندارد، در ادامه برای نصب کیت نرم کننده کلاچ باید سیم را از طریق محفظه موتور به داخل کابین وارد کنید و سر فشنگی را با استفاده از پیچ گوشتی دو سو بر روی خارپشت پدال کلاچ جا بزنید. در مرحله آخر باید قسمت پایانی کابل را از داخل نگهدارنده کابل رد  کنید و شیش اهرم نرم کننده کلاچ را در قسمت قبلی اهرم فابریکی قرار دهید.

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ روا

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی روا

همانطور که در قسمت بالا مطالعه کردید طریقه نصب نرم کننده کلاچ روا به شما آموزش داده شد، اگر فکر می کنید نصب نرم کننده کلاچ برای شما سخت است به راحتی می توانید از طریق نمایندگی های معتبر این کار را انجام دهید و برای انجام این کار تنها کافی  است بر روی لینک نمایندگی نصب نرم کننده کلاچ کلیک کنید.

کلام آخر

نرم کننده کلاچ یکی از بهترین تجهیزاتی است که شما می توانید برای خود خریداری کنند، به همین دلیل ما در این محتوا اطلاعات کاملی نسبت به این محصول در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید برای خودرو خود آن را نصب کنید، از سوی دیگر آموزش نصب نرم کننده کلاچ روا را به صورت کامل در اختیار شما قرار داده ایم و اگر نتوانستید از محتوای متنی استفاده کنید می توانید از محتوای ویدیویی بهره مند شوید، در انتها اگر قصد ندارید خودتان نرم کننده کلاچ را بر روی خودرو نصب کنید بهترین گزینه برای شما نمایندگی هایی هستند که نرم کننده کلاچ را به بهترین نحو ممکن بر روی خودرو شما نصب می کنند.

به دنبال نرم کننده کلاچ خودرو هستید؟

همین حالا با شماره 05137663408 تماس بگیرید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به این مطلب امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست