طریقه نصب کلاچ طبی تیبا
طریقه-نصب-نرم-کننده-کلاچ-تیبا_www.psnmco.com_.png

طریقه نصب کلاچ طبی تیبا

نرم کننده کلاچ یکی از قطعات پرکاربرد می باشد که نصب آن هیچ آسیبی به فابریک خودرو نمی رساند و باعث افزایش عمر سایر قطعات هم می گردد، در نتیجه اگر هنوز برای  خرید نرم کننده کلاچ تیبا اقدام نکرده اید می توانید از طریق دکمه زیر آن را تهیه کنید. در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که در این محتوا طریقه نصب نرم کننده کلاچ تیبا به صورت متنی (و ویدیویی به زودی) آموزش داده می شود. پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

طریقه نصب نرم کننده کلاچ تیبا

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ تیبا

برای اینکه بتوانید نرم کننده تیبا را بر روی ماشین خود نصب کنید پیشنهاد می کنیم تمام مراحل را یک به یک انجام دهید.

این آموزش برای سیم کلاچ تیبا و هم سیم کلاچ تیبا 2 می باشد.

طریقه نصب کیت نرم کننده یا سیم کلاچ تیبا

الف : روش باز کردن سیم کلاچ معمولی خودرو تیبا

نکته: بهتر است قبل از هر کاری باتری را ابتدا باز کنید.

1. ابتدا مهره ریگلاژ سیم کلاچ را باز نمایید.

2. از داخل اتاق خودرو سر سیم کلاچ را از قلاب پشت پدال کلاچ خارج نموده و سپس خار کشویی سر روکش را به سمت چپ کشیده و خارج کنید.

3. سیم کلاچ را خارج کنید.

ب : روش نصب سیم کلاچ طبی مبتکران روی خودرو تیبا

1. کابل متصل به کیت نرم کننده کلاچ را از داخل موتور به داخل اتاق هدایت کنید.

2. اکنون قسمت رزوه دار سیم کیت نرم کننده کلاچ را از داخل سوراخ نگهدارنده گیربکس عبور می دهید و به اهرم گیربکس متصل می کنید.
توجه : دقت نمایید که کابل کلاچ از داخل U نگهدارنده قبل از گیربکس نباید عبور کند.

3. از داخل اتاق قطعه یو U شکل را از پشت پدال جا میزنید، حالا زمان آن فرا رسیده که خارکشویی کابل را بگذارید و مهره سیم کلاچ را ببندید و ریگلاژ کنید.

توجه داشته باشید باید فلش روی کیت نرم کننده کلاچ به سمت بالا باشد، در غیر اینصورت عملکرد خوبی نخواهد داشت.

دقت نمایید پس از نصب و جاخوردن دنده ها در حالت روشن، اتومبیل را خاموش کنید و سپس حداقل 50 مرتبه عمل کلاچ گیری را انجام دهید (مثل هوا گیری ترمز) تا قطعات کیت با خودروی شما مچ بشود و سپس در صورت نیاز دوباره ریگلاژ نمایید.

 

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ تیبا

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی تیبا

در قسمت بالا آموزش نصب نرم کننده کلاچ تیبا به صورت گام به گام ارائه شده اما اگر احساس می کنید انجام این کار برای شما سخت است پیشنهاد می کنیم که به یکی از گزینه‌های موجود در لیست نمایندگی جهت نصب نرم کننده کلاچ مراجعه کنید.

.

کلام آخر

در این مقاله طریقه نصب نرم کننده کلاچ تیبا به صورت متنی و ویدیویی به شما آموزش داده شده است حتی یک لیست از بهترین نمایندگی هایی که نصب نرم کننده کلاچ را انجام می‌دهند هم در اختیار شما قرار داده شده است در نتیجه شما می توانید با خرید یک نرم کننده کلاچ تیبا که در همین محتوا لینک خرید آن قرار داده شده است یک نرم کننده کلاچ بر روی خودرو خود نصب کنید.

نظرات (1)

sale2

سلام وقت بخیر،برای حل مشکلتون میتونین بااین شماره تماس و مشاوره بگیرین؛09358848225 آقای قره باغی،کارشناس فنی نوین مبتکران

نظر خود را بنویسید