طریقه نصب کلاچ طبی ال 90
طریقه-نصب-نرم-کننده-کلاچ-ال-90_www.psnmco.com_.png

طریقه نصب کلاچ طبی ال 90

بسیاری از رانندگان این تجربه را دارند که در ترافیک و مسافت های طولانی استفاده از کلاچ صفت و خشک باعث ایجاد درد در ناحیه پا می گردد به همین دلیل ما در مجله مبتکران قصد داریم یک محصول منحصر به فرد برای نرم کردن کلاچ ماشین ال ۹۰ را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید بعد از مطالعه مقاله طریقه نصب نرم کننده کلاچ ال 90 را به صورت مسلط یک نرم کننده کلاچ بر روی ماشین خود نصب کنید، اگر تا این لحظه نرم کننده کلاچ ال ۹۰ را خریداری نکرده اید پیشنهاد می کنیم از طریق دکمه زیر برای خرید آن اقدام کرده و حتی المقدور برای نصب آن به نمایندگی های ما مراجعه کنید.

نرم کننده کلاچ L90

آموزش طریقه نصب نرم کننده کلاچ ال 90

برای اینکه بتوانید نرم کننده کلاچ ال ۹۰ را بر روی ماشین خود نصب کنید پیشنهاد می کنیم تمام مراحل را یک به یک انجام دهید.

نکته: بهتر است قبل از هر کاری باتری را ابتدا باز کنید.

روش نصب کیت نرم کننده یا سیم کلاچ L90

الف . روش باز کردن سیم کلاچ معمولی خودرو L90

1 . بهتر است قبل از هر کاری ابتدا هواکش راباز کنید .

2 . با یک دست پدال کلاچ را به سمت بالا میاورید و با دست دیگر سیم کلاچ را از داخل انتهای پدال کلاچ به صورت کشویی به سمت چپ خارج میکنید ، توجه داشته باشید نباید به زور سیم کلاچ را خارج کنید .

3 . خارهای قطعه سفید یا سبز رنگ سرکابل داخل اتاق زیر پدال را به وسیله یک جسم نوک تیز قطع کنید و از داخل اتاق به بیرون فشار دهید و سیم را آزاد کنید .

4 . از داخل موتور ، با آچار 10 مهره ریگلاژ را باز کرده ،از داخل اهرم گیربکس خارج و سیم را از داخل موتور در میاورید .

ب : روش نصب سیم کلاچ طبی مبتکران روی خودرویL90

1 . ابتدا سیم متصل به کیت نرم کننده کلاچ مبتکران را از سمت محفظه موتور به داخل هدایت می کنید.

2 . پدال کلاچ را بالا نگهه داشته و سر سیم کلاچ L90 را بصورت کشویی از چپ به راست داخل پدال جا بزنید و حالا پدال را آرام پایین بیاورید .

3 . انتهای سیم کلاچ را بر روی اهرم گیربکس نصب نموده ،و بعد عمل ریگلاژ را انجام میدهید .

توجه داشته باشید؛ کیت کلاچ به حالت عمودی و حرف R به سمت پایین باشد.

دقت نمایید پس از نصب و جا خوردن دنده ها در حالت روشن، اتومبیل را خاموش کنید و سپس حداقل 50 مرتبه عمل کلاچ گیری را انجام دهید تا قطعات کیت با خودروی شما مچ بشود و سپس در صورت نیاز دوباره ریگلاژ نمایید.

 

ویدیو نحوه نصب نرم کننده کلاچ ال 90

نمونه نصب شده نرم کننده کلاچ ال 90

 

نمایندگی های مجاز نصب نرم کننده کلاچ طبی ال 90

در قسمت بالا طریقه نصب نرم کننده کلاچ ال 90 را به شما آموزش داده ایم اما اگر قصد دارید برای نصب کردن این نرم کننده کلاچ به یک مکانیک خودرو مراجعه کنید پیشنهاد می کنیم که برای مشاهده لیست نمایندگی های معتبر جهت نصب نرم کننده کلاچ خودرو بر روی لینک مربوطه کلیک کنید تا نرم کننده کلاچ ال 90 توسط یک متخصص بر روی خودروی شما نصب شود..

کلام آخر

مطمئنا تا قبل از مطالعه این محتوا اطلاعات کاملی نسبت به طریقه نصب نرم کننده کلاچ ال 90 در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر میتوانید نرم کننده کلاچ ال ۹۰ را نصب کنید اما در هر شرایط پیشنهاد می کنیم که برای نصب نرم کننده کلاچ ال ۹۰ به نمایندگی‌های ما مراجعه کنید و در غیر این صورت اگر خودتان تصمیم گرفته اید تا آن را بر روی خودرو خود نصب کنید باید تمام مسائل ذکر شده در محتوا را تک به تک انجام دهید اما اگر در حین کار با مشکل مواجه شدید اصلا نگران نباشید زیرا ما در کنار شما هستیم در نتیجه پیشنهاد می کنیم در قسمت کامنت سوال خود را مطرح کنید تا ما بتوانیم در بهترین شرایط ممکن شما را راهنمایی کنیم.

نظر خود را بنویسید