نرم کننده کلاچ قم
نرم کننده کلاچ قم

نرم کننده کلاچ قم

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد نرم کننده کلاچ در اختیار شما قرار دهیم توجه داشته باشید این محتوا مختص به کسانی تحریر شده است که در شهر قم ساکن هستند یا برای زیارت و تفریح به قم مسافرت کرده اند.

لازم به ذکر است بدانید که نرم کننده کلاچ یکی از قطعات بسیار مهم است باعث می شود شما با پرداخت کمترین هزینه کلاچ خودرو خود را نرم کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد این روزها به این دلیل این قطعه را بر روی خودروی خود نصب می‌کنند تا بتوانند راحت تر دنده را عوض  کرده یا در حالت خلاص  قرار دهند و از همه مهم تر به سلامتی کمر و پای خود بیشتر اهمیت می دهند.

به همین دلیل اگر شما هم قصد دارید اطلاعات کاملی نسبت به مزایای نرم کننده کلاچ به دست بیاورید و با یکی از بهترین نمایندگی های رسمی نرم کننده کلاچ قم که توسط شرکت مبتکران تایید شده است آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این محتوا ما را همراهی کنید زیرا اطلاعات موجود در این مقاله می تواند در خرید و نصب نرم کننده کلاچ بر روی خودروی شما تاثیر مثبت بگذارد.

آیا با نصب نرم کننده کلاچ موتور ماشین از حالت فابریک خارج می شود؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند بعد از نصب کردن نرم کننده کلاچ، موتور ماشین و گیربکس از حالت فابریک خارج می شود اما اصلا به این صورت نیست. این نکته را در نظر داشته باشید که نصب کردن نرم کننده کلاچ هیچ ربطی به خارج شدن موتور ماشین از حالت فابریک فابریک ندارد. زیرا مراحل به گونه ای انجام می شود که موتور و گیربکس باز نمی شوند در نتیجه اگر قصد نصب نرم کننده کلاچ قم را دارید اصلا نگران نباشید چون در قم بهترین نمایندگی نصب نرم کننده کلاچ قرار دارد به همین دلیل به بهترین شکل ممکن و بدون اینکه ماشین از حالت فابریک خارج شود نرم کننده کلاچ  را بر روی خودرو شما نصب می کند.

آشنایی با نمایندگی رسمی نرم کننده کلاچ قم

حال که به این قسمت از محتوا رسیده اید مطمئنا به دنبال راه ارتباطی با نماینده رسمی شرکت مبتکران برای نصب نرم کننده کلاچ قم هستید. توجه داشته باشید آقای سید ابوالفضل فاطمی نماینده نرم کننده کلاچ قم می باشد که شما با استفاده از شماره تماس 09155226059  می توانید با او ارتباط برقرار کنید. شایان ذکر است بدانید که این نمایندگی در حال حاضر یکی از بهترین نمایندگی های سراسر کشور می باشد زیرا در امر فروش، نصب و خدمات پس از فروش توانسته نظر مثبت تمام مشتریان خود را جلب کند.

نظرات (2)

یه انسان

آدرستون کجاست؟

  کارشناس فروش 1

  مشتری گرامی؛
  سلام علیکم
  آدرس شرکت عاکف صنعت نوین مبتکران در شهر مشهد واقع در بازار سپاد می باشد.
  جهت مشاهده لیست نمایندگان فروش شرکت اینجا کلیک نمایید.
  موفق باشید

نظر خود را بنویسید